O nás

Úvod O nás

Firma Mobility 24/7 s.r.o. je tu pre všetkých , ktorí potrebujú svetovú kvalitu za slovenské ceny. Na slovenskom trhu pôsobí niekoľko menších firiem ,ktoré ponúkajú elektrické vozíky a skútre pre seniorov alebo telesne postihnutých ľudí. Mobility 24/7 s.r.o. má okrem týchto vozíkov a skútrov v ponuke aj elektrické pojazdné kreslá, elektrické polohovateľné a vyklápacie kreslá ako aj elektrické skladateľné invalidné vozíky a vysoko sofistikované produkty Quantum Rehab, ktoré sa dajú kombinovať s rôznymi sedacími systémami presne podľa potrieb každého zákazníka. To znamená, že už nemusíte hľadať, volať a navštevovať niekoľko rôznych firiem aby ste našli všetko čo potrebujete , ale stačí prísť do našej predajne alebo navštíviť náš web a nájdete všetko pod jednou strechou.

 

Mobility 24/7 s.r.o. sa špecializuje na značku PRIDE mobility a SHOPRIDER mobility ktorej je aj výhradným distribútorom pre slovenský trh. V prípade, že Vám z nejakého dôvodu nebude vyhovovať žiadny produkt PRIDE mobility alebo SHOPRIDER mobility tak nájdeme optimálne riešenie pre Vaše požiadavky a vieme Vám nájsť a doviezť akúkoľvek inú zdravotnícku pomôcku od akéhokoľvek výrobcu. Tak isto Vám vieme zabezpečiť použité, alebo repasované skútre a vozíky od rôznych výrobcov, čo je ale potrebné dohodnúť osobne v predajni, kde spoločne vyberieme najlepšiu možnosť či už vzhľadom na Váš rozpočet, alebo na Vaše požiadavky.

 

Odporúčame Vám sa porozprávať s našim vyškoleným personálom ohľadne kúpy či už použitého, alebo nového elektrického vozíka. Upozorníme Vás na čo si dať pozor pri kúpe ojazdeného vozíka , poskytneme Vám štatistiky poruchovosti nových a použitých vozíkov , odporučíme správny model a výkon aby ste si vybrali to správne náčinie, ktoré bude vhodné do prostredia v ktorom sa budete pohybovať. Vyhnete sa tak problémom, ktoré vyplývajú z nesprávnej voľby ako napríklad: vozík sa javí dobre na rovine, ale má nedostatočný výkon v kopcoch , alebo nie je vhodný na použitie po poľných a neupravených cestách, alebo má nízku svetlú výšku na pohodlné prekonávanie nerovností na potulkách prírodou, alebo má nedostatočný dojazd vzhľadom na vzdialenosti, ktoré budete bežne prekonávať. Je mnoho aspektov, ktoré ovplyvňujú využiteľnosť elektrických vozíkov a skútrov, preto neváhajte a zavolajte nám alebo sa osobne zastavte v našej predajni, kde Vám radi pomôžeme. Prajeme Vám veľa šťastia pri vyberaní a kúpe.

 

 

 

 

 

Copyright 2015 - 2022 © elektrickevoziky.eu