Prečo my ?

Úvod Prečo my ?

Lebo iba Mobility 24/7 s.r.o. Vám garantuje najnižšie ceny s prísľubom vyplatenia cenového rozdielu v prípade, že na území Slovenskej republiky nájdete rovnaký alebo podobný produkt lacnejšie.

 

Lebo iba Mobility 24/7 s.r.o. poskytuje záručný a pozáručný servis na najvyššej úrovni v súlade s požiadavkami a normami celosvetovo obľúbenej značky PRIDE mobility a SHOPRIDER mobility . Naši mechanici sú školení priamo v európskej centrále PRIDE mobility corp. v Castricum(Holandsko) a preto prípadné opravy riešime nielen rýchlo, ale hlavne kvalitne a s použitím iba originálnych dielov.

 

U nás objednaný produkt Vám doručíme v 95% prípadoch do 14 dní, ale nikdy nie viac ako 28 dní. Ak z nejakého dôvodu nesplníme náš prísľub ohľadom dodacej lehoty, tak Vám za každý omeškaný deň vyplatíme 10 eur v hotovosti. Ale toto sa nám ešte nikdy nestalo, keďže Mobility 24/7 s.r.o. je zmluvne zaviazaná udržiavať a ctiť dobré meno PRIDE mobility a nepoškodzovať ho. Dúfame, že po prečítaní našich podmienok a prísľubov už Vám nič nebude brániť v nákupe rokmi overených produktov PRIDE mobility. Ďakujeme.

 

 

 

 

Copyright 2015 - 2022 © elektrickevoziky.eu